ˆ

Strona główna

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Ogłoszenie konkursu na wybór partnerów- firmy szkoleniowe, organizacje pozarządowe, partnerzy społeczni

Akapit nr 1 - brak tytułu

Załącznik do uchwały nr 252/2016
Zarządu Powiatu Krośnieńskiego
z dnia 17 marca 2016 r.
ZARZĄD POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO
OGŁASZA KONKURS NA PARTNERA
 
DLA PODMIOTÓW NIEZALICZANYCH DO SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH Z OTOCZENIA SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO SZKÓŁ I PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W CELU PRZYGOTOWANIA I WSPÓLNEJ REALIZACJI PROJEKTU (FIRMY SZKOLENIOWE, ORGANIZACJE POZARZĄDOWE, PARTNERZY SPOŁECZNI) W RAMACH OSI PRIORYTETOWEJ VIII NOWOCZESNA EDUKACJA, 8.4 DOSKONALENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO, 8.4.1 DOSKONALENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO – PROJEKTY REALIZOWANE POZA FORMUŁĄ ZIT REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO – LUBUSKIE 2020
 
Ogłaszający konkurs:
 
Powiat Krośnieński
ul. Piastów 10B
66-600 Krosno Odrzańskie
NIP: 926 14 76 924
REGON: 970770095
Strona internetowa: www.powiatkrosnienski.pl
 
OGŁOSZENIE O KONKURSIE
Na podstawie art. 33 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014–2020 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1146
z późniejszymi zmianami) Zarząd Powiatu Krośnieńskiego ogłasza otwarty konkurs na partnera (spoza sektora finansów publicznych):
  • z otoczenia społeczno-gospodarczego szkół i placówek kształcenia zawodowego (firmy szkoleniowe, organizacje pozarządowe, partnerzy społeczni) w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Osi Priorytetowej VIII, Działania 8.4, Poddziałania 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT.
 
 
CEL PARTNERSTWA:
 
Wspólne opracowanie i realizacja projektu, którego celem jest zwiększenie zdolności do zatrudnienia uczniów szkół i placówek oświatowych kształcenia zawodowego.
 
Realizacja projektu przewidywana jest w terminie: od 01.07.2016 r. do 30.06.2022 r.
 
ZADANIA PARTNERA:
 
  1. Dodatkowe zajęcia dla uczniów- organizacja i przeprowadzenie zajęć specjalistycznych, kursów nadających nowe kwalifikacje, kursów i szkoleń przygotowujących do egzaminów czeladniczych i mistrzowskich itp. dla uczniów szkół zawodowych podnoszących ich kompetencje i kwalifikacje potrzebne na rynku pracy.
  2. Wsparcie doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego - organizacja i realizacja kursów kwalifikacyjnych, szkoleń doskonalących w zakresie tematyki związanej z nauczanym zawodem, studiów podyplomowych, itp. dla nauczycieli.
  3. Doradztwo edukacyjno- zawodowe – realizacja zadań związanych z doradztwem zawodowym, tworzeniem Szkolnych Punktów Informacji i Kariery oraz innymi formami doradztwa zawodowego, także z wykorzystaniem technologii komunikacyjno- informacyjnych.
 
ZAKRES TEMATYCZNY PROJEKTU:
Realizacja projektu ma na celu wspierać kształcenie zawodowe w zakresie:
 
1. Podniesienie jakości kształcenia i szkolenia zawodowego, w tym rozwój współpracy szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe z ich otoczeniem społeczno-gospodarczym, poprzez:
a) doskonalenie umiejętności i kompetencji zawodowych nauczycieli zawodu i instruktorów praktycznej nauki zawodu, związanych z nauczanym zawodem, we współpracy z instytucjami otoczenia społeczno-gospodarczego szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe;
b) podnoszenie umiejętności oraz uzyskiwanie kwalifikacji zawodowych przez uczniów szkół lub placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczestników pozaszkolnych form kształcenia zawodowego i wzmacnianie ich zdolności do zatrudnienia;
c) tworzenie w szkołach lub placówkach systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe warunków odzwierciedlających naturalne warunki pracy właściwe dla nauczanych zawodów;
d) rozwój współpracy szkół lub placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe z ich otoczeniem społeczno-gospodarczym.
2. Tworzenie i rozwój ukierunkowanych branżowo centrów kształcenia zawodowego i ustawicznego oraz tworzenie innych zespołów realizujących zadania zbieżne z zadaniami CKZiU poprzez:
a) przygotowanie szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe do pełnienia funkcji CKZiU lub innych zespołów realizujących zadania zbieżne z zadaniami CKZiU dla określonej branży;
b) wsparcie realizacji zadań przez CKZiU lub innych zespołów realizujących zadania zbieżne z zadaniami CKZiU dla określonych branż.
3.Rozwój doradztwa edukacyjno – zawodowego, poprzez:
a) uzyskiwanie kwalifikacji doradców zawodowych przez osoby realizujące zadania z zakresu doradztwa zawodowego w szkołach i placówkach, które nie posiadają kwalifikacji z tego zakresu oraz poodnoszenie kwalifikacji zawodowych doradców edukacyjno-zawodowych, realizujących zadania z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego;
b) tworzenie Szkolnych Punktów Informacji i Kariery;
c) zewnętrzne wsparcie szkół w obszarze doradztwa edukacyjno-zawodowego.
 
WYMAGANIA WOBEC PARTNERA:
Do postępowania mogą przystąpić podmioty, które spełniają poniższe wymogi:
  1. Podmioty prowadzące działalności w zakresie zgodnym z celami partnerstwa.
  2. Podmioty nie należące do sektora finansów publicznych.
  3. Podmioty nie podlegające wyk­lucze­niu z ubie­ga­nia się o dofi­nan­sowanie na pod­stawie art. 207 ust. 4 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach pub­licznych (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r. poz. 885 z późn. zm.) z zastrzeże­niem art. 207 ust. 7 tej Ustawy.
  4. Podmioty nie zalegające z płatnościami na rzecz podmiotów publiczno-prawnych (w szczególności: podatków, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, Fundusz Pracy, Państwowy Fundusz Rehabilitacji i Osób Niepełnosprawnych), ani wobec innych podmiotów.
  5. Podmioty posiadające zasoby ludzkie, organizacyjne, finansowe i techniczne niezbędne do realizacji zgłaszanych do projektu działań.
  6. Podmioty posiadające doświadczenie w realizacji projektu/ów o podobnym charakterze.
  7. Nie dopuszcza się do udziału w postępowaniu konsorcjów.
ZAKRES WYMAGANEJ OFERTY:
Jeden Podmiot może złożyć tylko jedną ofertę. Oferta musi zawierać następujące informacje:
  1. Szczegółowe dane Podmiotu (pełna nazwa Podmiotu, adres, telefon).
  2. Charakterystykę Podmiotu w tym: opis misji, celów statutowych, charakterystykę działalności Podmiotu wraz z obszarem działania oraz opis doświadczenia w realizacji podobnych do założonych w projekcie działań; opis potencjału Podmiotu (ludzki, techniczny i organizacyjny) oraz informację nt. rocznych obrotów za ostatni zamknięty rok obrotowy.
  3. Koncepcję realizacji projektu, proponowany wkład Oferenta w realizację celu partnerstwa
    (w tym wkład ludzki, techniczny i organizacyjny), opis proponowanych w projekcie działań wraz z potencjalnym do nich budżetem.
  4. Doświadczenie Oferenta w podobnej działalności w tym: opis doświadczenia i kwalifikacji kadry w zakresie działalności założonej w projekcie oraz w zakresie realizacji projektów (w tym wykaz zrealizowanych projektów wraz z krótkim opisem).
  5. Oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu z ubiegania się o dofinansowanie na podstawie
    art. 207 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r. poz. 885 z późn. zm.).
Wraz z ofertą Podmiot składa następujące załączniki (oryginały lub uwierzytelnione kopie):
  1. Odpis z rejestru lub odpowiedniego wyciągu z ewidencji lub inne dokumenty potwierdzające status prawny oferenta i umocowanie osób go reprezentujących (nie starszy niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert).
  2. Statut lub inny dokument zawierający zakres działalności podmiotu oraz wskazujący organy uprawnione do reprezentacji.
  3. Pisemne oświadczenie Podmiotu o niezaleganiu z płatnościami na rzecz podmiotów publiczno-prawnych (w szczególności: podatków, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, Fundusz Pracy, Państwowy Fundusz Rehabilitacji i Osób Niepełnosprawnych), ani wobec innych podmiotów.
  4. Oświadczenia Podmiotu składającego ofertę potwierdzające, że żadna z osób reprezentujących podmiot nie była prawomocnie skazana za przestępstwa określone w art. 229 lub art. 230a ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553 z późn. zm.).
  5. Oświadczenie Podmiotu składającego ofertę o gotowości wniesienia wkładu własnego zgodnie z zasadami określonymi w dokumentach programowych.
  6. Kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i przygotowanie fachowe osób odpowiedzialnych za realizację działań projektowych lub uwierzytelnione CV.
  7. Referencje wydane przez podmiot zewnętrzny.
 
KRYTERIA WYBORU PARTNERÓW:
Pod rygorem usunięcia oferty z konkursu, przy analizie jej dopuszczalności, niezbędne jest spełnienie przez Podmiot składający ofertę i przez jego ofertę wszystkich wymagań formalnych opisanych
w WYMAGANIACH DOTYCZĄCYCH PARTNERA. Ocena niniejszych wymagań formalnych zostanie dokonana na zasadzie: spełnia – nie spełnia.
 
Oceny ofert dokonuje powołana w tym celu Komisja Konkursowa.
 
Przy analizie złożonych ofert, które spełniają wszystkie wymogi formalne, zostaną zastosowane następujące kryteria oceny merytorycznej:
 
1. Zgodność działalności potencjalnego Partnera z celami partnerstwa i projektu – od 0 do 10 pkt
2. Oferowany wkład potencjalnego Partnera w realizację celu projektu, w tym merytoryczna trafność i jakość oferowanego wkładu potencjalnego Partnera w realizację celu partnerstwa – od 0 do 10 pkt
3. Posiadanie doświadczenia w realizacji (jako lider lub partner) co najmniej 5 projektów
o wartości powyżej 500 tys. zł współfinansowanych z EFS w okresie ostatnich 3 lat przed złożeniem oferty współpracy:
a. 5 projektów – 1 pkt
b. powyżej 5 projektów – 2 pkt
4. Posiadanie doświadczenia w realizacji (jako lider lub partner) co najmniej 2 projektów współfinansowanych z EFS w okresie ostatnich 3 lat w obszarze wsparcia placówek edukacyjnych z czego 1 prowadzony na terenie województwa lubuskiego.
a. 2 projekty - 1 pkt
b. powyżej 2 projektów – 3 pkt
 
5. Posiadanie potencjału ludzkiego, organizacyjnego i technicznego niezbędnego do realizacji zgłaszanych do projektu działań – od 0 do 20 pkt
6. Zakres merytoryczny proponowanych działań wraz z wykorzystaniem narzędzi w projekcie (ocena działań merytorycznych w kontekście zaproponowanego potencjalnego budżetu) – od 0 do 30 pkt
7. Posiadanie Certyfikacji/ akredytacji/ standardów dotyczące jakości działania Podmiotu świadczącego usługi rozwojowe, które są wystawiane przez instytucje zewnętrzne i podlegają weryfikacji/kontroli/ audytowi:
  • ISO 9001:2008 i/lub ISO 29990:2010- (15 pkt posiadanie jednego certyfikatu, 30 pkt posiadanie dwóch certyfikatów)
Komisja Konkursowa ocenia oferty i przyznaje punkty za spełnienie poszczególnych kryteriów oceny merytorycznej, przy czym większa liczba punktów oznaczać będzie ocenę wyższą.
 
Spośród ocenionych ofert wybrana zostanie oferta, która spełnia wszystkie wymogi formalne i uzyskała najwyższą sumę punktów przyznanych przez członków Komisji Konkursowej.
 
Ogłaszający zastrzega sobie prawo do wyboru więcej niż jednego Partnera do projektu
z zastrzeżeniem, iż wybierane będą kolejno Podmioty z najwyższą ilością punktów.
 
Wybranemu Podmiotowi/Podmiotom Ogłaszający konkurs zaoferuje zawarcie umowy partnerskiej, która określi w szczególności zadania Partnerów, zasady wspólnego zarządzania projektem oraz sposób przekazywania przez Powiat Krośnieński środków finansowych na pokrycie niezbędnych kosztów ponoszonych przez Partnerów na realizację zadań w ramach projektu.
 
TERMIN, MIEJSCE I SPOSÓB SKŁADANIA OFERT:
  1. Ofertę wraz z załącznikami należy przedstawić w języku polskim, w formie pisemnej wg wzoru załączonego do niniejszego ogłoszenia.
  2. Oferta powinna zawierać wszystkie niezbędne informacje zgodnie z wymaganiami wobec Partnera i zakresu oferty określonymi w niniejszym ogłoszeniu.
  3. Oferta oraz wszystkie oświadczenia składane w ramach konkursu powinny być podpisane przez osobę/osoby upoważnioną do reprezentowania Podmiotu składającego ofertę, zgodnie
    z zasadą reprezentacji wynikającą z postanowień odpowiednich przepisów prawnych lub prawidłowo spisanego pełnomocnictwa (pełnomocnictwo należy dołączyć do oferty).
  4. Oferta powinna być podpisana w sposób umożliwiający identyfikację osoby składającej podpis (np. czytelny podpis składający się z pełnego imienia i nazwiska lub podpis nieczytelny opatrzony pieczęcią imienną).
Ofertę wraz z załącznikami należy dostarczyć w jednym egzemplarzu w zaklejonej kopercie osobiście lub listownie na adres: Powiat Krośnieński ul. Piastów 10B 66-600 Krosno Odrzańskie, z adnotacją:
 
„KONKURS NA PARTNERA DLA PODMIOTÓW NIEZALICZANYCH DO SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH Z OTOCZENIA SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO SZKÓŁ I PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W CELU PRZYGOTOWANIA I WSPÓLNEJ REALIZACJI PROJEKTU (FIRMY SZKOLENIOWE, ORGANIZACJE POZARZĄDOWE, PARTNERZY SPOŁECZNI) W RAMACH OSI PRIORYTETOWEJ VIII NOWOCZESNA EDUKACJA, 8.4 DOSKONALENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO, 8.4.1 DOSKONALENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO – PROJEKTY REALIZOWANE POZA FORMUŁĄ ZIT, REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO – LUBUSKIE 2020. Nie otwierać przed 08.04.2016 r. g. 12.00”
 
Termin składania ofert: Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 08.04.2016 r. g.12.00.
 
Decyduje data wpływu oferty do jednostki. Oferty, które wpłyną po tym terminie nie będą rozpatrywane.
 
Po upływie terminu składania ofert, Komisja Konkursowa dokona ich otwarcia, a następnie przeprowadzi czynności badania i oceny złożonych ofert w celu wyboru oferty najkorzystniejszej/ych.
 
Dane osób do kontaktu w sprawie naboru:
1. Joanna Ejsmont – Sekretarz Powiatu
2. Magda Tarłowska – z-ca Naczelnika Wydziału Inwestycji, Rozwoju i Spraw Społecznych
 
DODATKOWE INFORMACJE:
  1. Zebrane informacje, z zachowaniem zasady przejrzystości i równego traktowania podmiotów, będą podstawą wyboru Partnerów projektu.
  2. W przypadku wystąpienia przyczyn skutkujących brakiem możliwości zawarcia umowy partnerskiej z wybranym w drodze niniejszego konkursu Podmiotem, Ogłaszający konkurs zastrzega sobie prawo zawarcia umowy partnerskiej z Podmiotem, którego oferta uzyskała w kolejności najwyższą liczbę punktów.
  3. Ogłaszający zastrzega sobie prawo do negocjowania warunków realizacji projektu, rozstrzygnięcia niniejszego konkursu bez wyboru żadnego z Oferentów oraz unieważnienia konkursu w każdej chwili bez podania przyczyn.
  4. Ogłaszający zastrzega sobie prawo anulowania Partnerstwa zawiązanego z wybranym Oferentem w przypadku niezłożenia projektu w konkursie w ramach Poddziałania 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT, Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.
  5. Informacja o wyborze Partnerów zostanie podana do publicznej wiadomości niezwłocznie po zakończeniu procedury wyboru Partnerów.
 

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Powiat Krośnieński
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Magda Tarłowska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2016-03-17
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Magda Tarłowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2016-03-17 20:40:36
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2016-03-17 20:41:34
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2016-03-17 20:55:19
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2662 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Ogłoszenie konkursu na wybór partnerów-organizacje pracodawców, organizacje przedsiębiorców

Akapit nr 1 - brak tytułu

Załącznik do uchwały nr 251/2016
Zarządu Powiatu Krośnieńskiego
z dnia 17 marca 2016 r.
ZARZĄD POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO
OGŁASZA KONKURS NA PARTNERA
 
DLA PODMIOTÓW NIEZALICZANYCH DO SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH Z OTOCZENIA SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO SZKÓŁ I PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W CELU PRZYGOTOWANIA I WSPÓLNEJ REALIZACJI PROJEKTU (ORGANIZACJE PRACODAWCÓW, ORGANIZACJE PRZEDSIĘBIORCÓW) W RAMACH OSI PRIORYTETOWEJ VIII NOWOCZESNA EDUKACJA, 8.4 DOSKONALENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO, 8.4.1 DOSKONALENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO – PROJEKTY REALIZOWANE POZA FORMUŁĄ ZIT, REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO – LUBUSKIE 2020
 
Ogłaszający konkurs:
 
Powiat Krośnieński
ul. Piastów 10B
66-600 Krosno Odrzańskie
 
NIP: 926 14 76 924
REGON: 970770095
Strona internetowa: www.powiatkrosnienski.pl
 
OGŁOSZENIE O KONKURSIE
 
Na podstawie art. 33 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014–2020 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1146
z późniejszymi zmianami) Zarząd Powiatu Krośnieńskiego ogłasza otwarty konkurs na partnera (spoza sektora finansów publicznych):
  • z otoczenia społeczno-gospodarczego szkół i placówek kształcenia zawodowego (organizacje pracodawców, organizacje przedsiębiorców) w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Osi Priorytetowej VIII, Działania 8.4, Poddziałania 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT.
 
 CEL PARTNERSTWA:
 
Wspólne opracowanie i realizacja projektu, którego celem jest zwiększenie zdolności do zatrudnienia uczniów szkół i placówek oświatowych kształcenia zawodowego.
 
Realizacja projektu przewidywana jest w terminie: od 01. 07. 2016 r. do 30. 06. 2022 r.
 
 
ZADANIA PARTNERA:
 
1. Organizacja, realizacja i monitoring praktyk i staży dla uczniów u pracodawców i przedsiębiorców, w tym:
  1. Przeprowadzenie rekrutacji wśród uczniów szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe w celu wysłania ich na dodatkowe praktyki zawodowe/staże zawodowe.
  2. Opracowanie programu praktyk zawodowych lub staży zawodowych dla uczniów szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe.
  3. Zapewnienie miejsca praktyki dla uczniów ze szkół znajdujących się na terenie powiatu, którzy wyrażają chęć wzięcia udziału w dodatkowych praktykach zawodowych, w odpowiednim obszarze kształcenia w tym monitorowanie i kontrolowanie jakości praktyk zawodowych lub staży zawodowych uczniów u pracodawców.

2. Organizacja, realizacja i monitoring praktyk u pracodawców i przedsiębiorców dla nauczycieli, w tym:
  1. Przeprowadzenie rekrutacji wśród nauczycieli szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe w celu wysłania ich na dodatkowe praktyki zawodowe.
  2. Opracowanie programu praktyk zawodowych lub staży zawodowych dla nauczycieli szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe.
  3. Zapewnienie miejsca praktyki dla nauczycieli ze szkół znajdujących się na terenie powiatu, którzy wyrażają chęć wzięcia udziału w dodatkowych praktykach zawodowych, w odpowiednim obszarze kształcenia w tym monitorowanie i kontrolowanie jakości praktyk zawodowych nauczycieli u pracodawców.
ZAKRES TEMATYCZNY PROJEKTU:
 
Realizacja projektu ma na celu wspierać kształcenie zawodowe w zakresie (do wyboru):
 
1. Podniesienie jakości kształcenia i szkolenia zawodowego, w tym rozwój współpracy szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe z ich otoczeniem społeczno-gospodarczym, poprzez:
a) doskonalenie umiejętności i kompetencji zawodowych nauczycieli zawodu i instruktorów praktycznej nauki zawodu, związanych z nauczanym zawodem, we współpracy z instytucjami otoczenia społeczno-gospodarczego szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe;
b) podnoszenie umiejętności oraz uzyskiwanie kwalifikacji zawodowych przez uczniów
szkół lub placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczestników pozaszkolnych form kształcenia zawodowego i wzmacnianie ich zdolności do zatrudnienia;
c) tworzenie w szkołach lub placówkach systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe warunków odzwierciedlających naturalne warunki pracy właściwe dla nauczanych zawodów;
d) rozwój współpracy szkół lub placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe z ich otoczeniem społeczno-gospodarczym.
2. Tworzenie i rozwój ukierunkowanych branżowo centrów kształcenia zawodowego i ustawicznego oraz tworzenie innych zespołów realizujących zadania zbieżne z zadaniami CKZiU poprzez:
a) przygotowanie szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie zawodowe do pełnienia funkcji CKZiU lub innych zespołów realizujących zadania zbieżne z zadaniami CKZiU dla określonej branży;
b) wsparcie realizacji zadań przez CKZiU lub innych zespołów realizujących zadania zbieżne
z zadaniami CKZiU dla określonych branż.
3. Rozwój doradztwa edukacyjno – zawodowego, poprzez:
a) uzyskiwanie kwalifikacji doradców zawodowych przez osoby realizujące zadania z zakresu doradztwa zawodowego w szkołach i placówkach, które nie posiadają kwalifikacji z tego zakresu oraz poodnoszenie kwalifikacji zawodowych doradców edukacyjno-zawodowych, realizujących zadania z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego;
b) tworzenie Szkolnych Punktów Informacji i Kariery;
c) zewnętrzne wsparcie szkół w obszarze doradztwa edukacyjno-zawodowego.
 
WYMAGANIA WOBEC PARTNERA:
 
Do postępowania mogą przystąpić podmioty, które spełniają poniższe wymogi:
  1. Podmiot nie działa w sektorze finansów publicznych.
  2. Podmiot ma zarejestrowaną działalność.
  3. Podmiot nie podlega wyk­lucze­niu z ubie­ga­nia się o dofi­nan­sowanie na pod­stawie art. 207 ust. 4 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach pub­licznych (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r. poz. 885 z późn. zm.) z zastrzeże­niem art. 207 ust. 7 tej Ustawy.
  4. Podmiot posiada zasoby ludzkie, organizacyjne, finansowe i techniczne niezbędne do realizacji zgłaszanych do projektu działań.
  5. Podmiot posiada doświadczenia w realizacji projektu/ów o podobnym charakterze.
ZAKRES WYMAGANEJ OFERTY:
 
Jeden Podmiot może złożyć tylko jedną ofertę. Oferta musi zawierać następujące informacje:
  1. Szczegółowe dane Podmiotu (pełna nazwa Podmiotu, adres, telefon).
  2. Charakterystykę Podmiotu w tym: opis misji, celów statutowych, charakterystykę działalności Podmiotu wraz z obszarem działania oraz opis doświadczenia w realizacji podobnych do założonych w projekcie działań; opis potencjału Podmiotu (ludzki, techniczny i organizacyjny) oraz informację nt. rocznych obrotów za ostatni zamknięty rok obrotowy.
  3. Koncepcję realizacji projektu, proponowany wkład Oferenta w realizację celu partnerstwa
    (w tym wkład ludzki, techniczny i organizacyjny), opis proponowanych w projekcie działań wraz z potencjalnym do nich budżetem.
  4. Doświadczenie Oferenta w podobnej działalności w tym: opis doświadczenia i kwalifikacji kadry w zakresie działalności założonej w projekcie oraz w zakresie realizacji projektów (w tym wykaz zrealizowanych projektów wraz z krótkim opisem).
  5. Oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu z ubiegania się o dofinansowanie na podstawie
    art. 207 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r. poz. 885 z późn. zm.).
Wraz z ofertą Podmiot składa następujące załączniki (oryginały lub uwierzytelnione kopie):
  1. Odpis z rejestru lub odpowiedniego wyciągu z ewidencji lub inne dokumenty potwierdzające status prawny oferenta i umocowanie osób go reprezentujących (nie starszy niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert).
  2. Statut lub inny dokument zawierający zakres działalności podmiotu oraz wskazujący organy uprawnione do reprezentacji.
  3. Pisemne oświadczenie Podmiotu o niezaleganiu z płatnościami na rzecz podmiotów publiczno-prawnych (w szczególności: podatków, składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, Fundusz Pracy, Państwowy Fundusz Rehabilitacji i Osób Niepełnosprawnych), ani wobec innych podmiotów.
  4. Oświadczenia Podmiotu składającego ofertę potwierdzające, że żadna z osób reprezentujących podmiot nie była prawomocnie skazana za przestępstwa określone w art. 229 lub art. 230a ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553 z późn. zm.).
  5. Oświadczenie Podmiotu składającego ofertę o gotowości wniesienia wkładu własnego zgodnie z zasadami określonymi w dokumentach programowych.
  6. Kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i przygotowanie fachowe osób odpowiedzialnych za realizację działań projektowych lub uwierzytelnione CV.
  7. Referencje wydane przez podmiot zewnętrzny.
KRYTERIA WYBORU PARTNERÓW:
 
Pod rygorem usunięcia oferty z konkursu, przy analizie jej dopuszczalności, niezbędne jest spełnienie przez Podmiot składający ofertę i przez jego ofertę wszystkich wymagań formalnych opisanych w WYMAGANIACH DOTYCZĄCYCH PARTNERA. Ocena niniejszych wymagań formalnych zostanie dokonana na zasadzie: spełnia – nie spełnia.
 
Oceny ofert dokonuje powołana w tym celu Komisja Konkursowa.
 
Przy analizie złożonych ofert, które spełniają wszystkie wymogi formalne, zostaną zastosowane następujące kryteria oceny merytorycznej:
 
1. Zgodność działalności potencjalnego Partnera z celami partnerstwa i projektu – od 0 do 10 pkt
2. Prowadzi działalność na terenie woj. lubuskiego – 10 pkt
3. Posiadanie doświadczenia w realizacji (jako lider lub partner) co najmniej 2 projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej w okresie ostatnich 3 lat w obszarze wsparcia placówek edukacyjnych z czego 1 prowadzony na terenie województwa lubuskiego.
a) 2 projekty - 1 pkt
b) powyżej 2 projektów– 3 pkt
4. Posiadanie potencjału finansowego, ludzkiego, organizacyjnego i technicznego niezbędnego do realizacji zgłaszanych do projektu działań – od 0 do 20 pkt
5. Organizacja zrzeszająca min. 200 członków (przedsiębiorstw) – 10 pkt
6. Koncepcja projektu oraz zakres merytoryczny proponowanych działań (ocena działań merytorycznych w kontekście zaproponowanego potencjalnego budżetu)– od 0 do 30 pkt
 
Komisja Konkursowa ocenia oferty i przyznaje punkty za spełnienie poszczególnych kryteriów oceny merytorycznej, przy czym większa liczba punktów oznaczać będzie ocenę wyższą.
 
Spośród ocenionych ofert wybrana zostanie oferta, która spełnia wszystkie wymogi formalne i uzyskała najwyższą sumę punktów przyznanych przez członków Komisji Konkursowej.
 
Ogłaszający zastrzega sobie prawo do wyboru więcej niż jednego Partnera do projektu
z zastrzeżeniem, iż wybierane będą kolejno Podmioty z najwyższą ilością punktów.
 
Wybranemu Podmiotowi/Podmiotom Ogłaszający konkurs zaoferuje zawarcie umowy partnerskiej, która określi w szczególności zadania Partnerów, zasady wspólnego zarządzania projektem oraz sposób przekazywania przez Powiat Krośnieński środków finansowych na pokrycie niezbędnych kosztów ponoszonych przez Partnerów na realizację zadań w ramach projektu.
 
TERMIN, MIEJSCE I SPOSÓB SKŁADANIA OFERT:
  1. Ofertę wraz z załącznikami należy przedstawić w języku polskim, w formie pisemnej wg wzoru załączonego do niniejszego ogłoszenia.
  2. Oferta powinna zawierać wszystkie niezbędne informacje zgodnie z wymaganiami wobec Partnera i zakresu oferty określonymi w niniejszym ogłoszeniu.
  3. Oferta oraz wszystkie oświadczenia składane w ramach konkursu powinny być podpisane przez osobę/osoby upoważnioną do reprezentowania Podmiotu składającego ofertę, zgodnie
    z zasadą reprezentacji wynikającą z postanowień odpowiednich przepisów prawnych lub prawidłowo spisanego pełnomocnictwa (pełnomocnictwo należy dołączyć do oferty).
  4. Oferta powinna być podpisana w sposób umożliwiający identyfikację osoby składającej podpis (np. czytelny podpis składający się z pełnego imienia i nazwiska lub podpis nieczytelny opatrzony pieczęcią imienną).
Ofertę wraz z załącznikami należy dostarczyć w jednym egzemplarzu w zaklejonej kopercie osobiście lub listownie na adres: Powiat Krośnieński ul. Piastów 10B 66-600 Krosno Odrzańskie, z adnotacją:
 
„KONKURS NA PARTNERA DLA PODMIOTÓW NIEZALICZANYCH DO SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH Z OTOCZENIA SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO SZKÓŁ I PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W CELU PRZYGOTOWANIA I WSPÓLNEJ REALIZACJI PROJEKTU (ORGANIZACJE PRACODAWCÓW, ORGANIZACJE PRZEDSIĘBIORCÓW) W RAMACH OSI PRIORYTETOWEJ VIII NOWOCZESNA EDUKACJA, 8.4 DOSKONALENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO, 8.4.1 DOSKONALENIE JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO – PROJEKTY REALIZOWANE POZA FORMUŁĄ ZIT, REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO – LUBUSKIE 2020. Nie otwierać przed 08.04.2016 r. g. 12.00”
 
Termin składania ofert: Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 08.04.2016 r. g.12.00.
 
Decyduje data wpływu oferty do jednostki. Oferty, które wpłyną po tym terminie nie będą rozpatrywane.
 
Po upływie terminu składania ofert, Komisja Konkursowa dokona ich otwarcia, a następnie przeprowadzi czynności badania i oceny złożonych ofert w celu wyboru oferty najkorzystniejszej/ych.
 
Dane osób do kontaktu w sprawie naboru:
1. Joanna Ejsmont – Sekretarz Powiatu
2. Magda Tarłowska – z-ca Naczelnika Wydziału Inwestycji, Rozwoju i Spraw Społecznych
 
DODATKOWE INFORMACJE:
  1. Zebrane informacje, z zachowaniem zasady przejrzystości i równego traktowania podmiotów, będą podstawą wyboru Partnerów projektu.
  2. W przypadku wystąpienia przyczyn skutkujących brakiem możliwości zawarcia umowy partnerskiej z wybranym w drodze niniejszego konkursu Podmiotem, Ogłaszający konkurs zastrzega sobie prawo zawarcia umowy partnerskiej z Podmiotem, którego oferta uzyskała
    w kolejności najwyższą liczbę punktów.
  3. Ogłaszający zastrzega sobie prawo do negocjowania warunków realizacji projektu, rozstrzygnięcia niniejszego konkursu bez wyboru żadnego z Oferentów oraz unieważnienia konkursu w każdej chwili bez podania przyczyn.
  4. Ogłaszający zastrzega sobie prawo anulowania Partnerstwa zawiązanego z wybranym Oferentem w przypadku niezłożenia projektu w konkursie w ramach Poddziałania 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT, Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.
  5. Informacja o wyborze Partnerów zostanie podana do publicznej wiadomości niezwłocznie po zakończeniu procedury wyboru Partnerów.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Powiat Krośnieński
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Magda Tarłowska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2016-03-17
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Magda Tarłowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2016-03-17 20:27:38
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2016-03-17 20:29:04
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2016-03-17 21:06:52
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2605 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Otwarty konkurs ofert - wyniki

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Powiat Krośnieński
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Angelika Przybylska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2016-03-17
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Angelika Przybylska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2016-03-17 11:15:07
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2016-03-17 11:18:02
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2016-03-17 11:18:01
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
4474 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

XII sesja Rady Powiatu Krośnieńskiego

Akapit nr 1 - brak tytułu

Zapraszam na XII sesję Rady Powiatu Krośnieńskiego V kadencji, która odbędzie się dnia 15 marca 2016 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Krośnie Odrzańskim, ul. Piastów 10B (sala nr 306, III piętro).
 
Proponowany porządek obrad:
 
1.        Otwarcie.
2.        Przyjęcie porządku obrad.
3.        Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu i Starosty w okresie międzysesyjnym.
4.        Interpelacje i zapytania radnych.
5.        Odpowiedzi na pytania i interpelacje.
6.        Informacja Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych o realizacji zadań za 2015 roku oraz planach na rok 2016.
7.        Informacja Komendanta Powiatowego Policji oraz Komenda Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej
w zakresie porządku publicznego oraz bezpieczeństwa pożarowego na terenie Powiatu Krośnieńskiego za 2015 rok.
8.        Informacja o funkcjonowaniu opieki szpitalnej na terenie Powiatu Krośnieńskiego.
9.        Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego w powiecie krośnieńskim.
10.     Podjęcie uchwały w sprawie rozwiązania Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gubinie.
11.     Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Europejskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gubinie.
12.     Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zabytkami w Powiecie Krośnieńskim na lata 2016-2019”.
13.     Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Miastu Zielona Góra na realizacje zadania w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych poprzez prowadzenie Miejskiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w 2016 roku.
14.     Podjecie uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2016 r.
15.     Podjęcie uchwały w sprawie Statutu Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Integracja” w Krośnie Odrzańskim.
16.     Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Dąbie.
17.     Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości za cenę niższą od wartości rynkowej.
18.     Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Krośnieńskiego.
19.     Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej zmiany nazwy powiatu.
20.     Sprawozdania z pracy komisji merytorycznych Rady Powiatu za rok 2015.
21.     Wnioski i oświadczenia radnych.
22.     Sprawy różne.
23.     Przyjęcie protokołu z XI sesji Rady.
24.     Zamknięcie obrad.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Powiat Krośnieński
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Przemysław Balcerzak
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2016-03-14
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Przemysław Balcerzak
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2016-03-14 13:30:29
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2016-03-14 13:30:39
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2016-03-14 13:32:23
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2325 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Ogłoszenie nr 5/Sk.P/2016 z dnia 8 marca 2016 roku. Przetarg ustny ograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Powiat Krośnieński
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Barbara Michalska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2016-03-08
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Barbara Michalska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2016-03-09 08:52:01
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2016-03-09 08:53:41
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2016-03-09 08:53:40
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
1880 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Informacja Zarządu Powiatu Krośnieńskiego z wykonania budżetu za IV kwartał 2015 roku

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Powiat Krośnieński
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Anna Prażanowska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2016-02-29
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Anna Prażanowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2016-03-01 15:41:58
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2016-03-01 15:42:39
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2016-03-01 15:42:39
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
1580 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Krośnieńskiego za IV kwartał 2015 roku

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Powiat Krośnieński
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Anna Prażanowska
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2016-02-29
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Anna Prażanowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2016-03-01 15:38:41
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2016-03-01 15:41:16
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2016-03-01 15:41:16
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2297 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Wyniki analizy statystycznej za rok 2015 w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w Ośrodkach Szkolenia Kierowców na terenie Powiatu Krośnieńskiego.

Akapit nr 1 - brak tytułu

Starosta Krośnieński, na podstawie art. 43 ust. 1 pkt. 6 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. o kierujących pojazdami, podaje do publicznej wiadomości wyniki analizy statystycznej za rok 2015 w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w Ośrodkach Szkolenia Kierowców na terenie Powiatu Krośnieńskiego.
 
Analiza w szczególności dotyczy:
  1. średniej zdawalności osób szkolonych w danym ośrodku,
  2. liczby uwzględnionych skarg złożonych na dany ośrodek.
  • Tutejszy organ nie odnotował w 2015 roku skarg na Ośrodki Szkolenia Kierowców.
  • Analiza została przeprowadzona na podstawie danych przesłanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Zielonej Górze, Wrocławiu, Gorzowie Wlkp., Katowicach, Bielsko-Białej oraz Koszalinie.
  • Przedstawione dane dotyczą OSK prowadzących na dzień 31.12.2015r. szkolenia osób ubiegających się o wydanie uprawnienia do kierowania pojazdami – działających na terenie powiatu krośnieńskiego.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Powiat Krośnieński
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Izabela Żmuda
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2016-02-23
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Izabela Żmuda
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2016-02-23 20:42:35
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2016-02-23 20:43:16
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2016-02-23 20:43:16
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
5086 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Ogłoszenie nr 4/2015 z dnia 12 lutego 2016 roku. Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Krośnieńskiego

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Powiat Krośnieński
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Anna Olejnik
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2016-02-05
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Anna Olejnik
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2016-02-16 09:46:36
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2016-02-16 09:47:13
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2016-02-16 09:47:13
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
2013 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Nieodpłatna pomoc prawna

Akapit nr 1 - brak tytułu

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Powiat Krośnieński
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Wojciech Niezbecki
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2016-02-11
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Wojciech Niezbecki
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2016-02-11 20:53:25
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2016-02-11 20:53:29
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2020-01-16 12:52:38
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
8440 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

Nawigacja między stronami listy informacji